Nawet światło potrzebuje wyjątkowej oprawy.

My ją dla Państwa tworzymy. Oprawy marki NEXUS, kierując światłem, nadają każdej przestrzeni wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Marka opraw oświetleniowych NEXUS to niepowtarzalne połączenie nowoczesnej wizji oraz kreatywności z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do Klienta.

Marka NEXUS powstała w odpowiedzi na rosnące oczekiwania Klientów inwestycyjnych firmy Kobi-Light.

Tworzymy i działamy w Polsce. Wykorzystując najlepsze dostępne na rynku rozwiązania, tworzymy nie tylko efektywną, ale i efektowną oprawę świetlną. Pracujemy na sprawdzonych i trwałych materiałach, wykorzystując podzespoły renomowanych firm. Jakość naszych usług kontrolujemy na każdym etapie przygotowywania naszej oferty.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko sprawdzone produkty, nowoczesne rozwiązania i doskonałą jakość. Dostrzegamy bowiem indywidualne potrzeby każdego z naszych partnerów, staramy się jak najlepiej poznać ich pragnienia i sprostać stawianym oczekiwaniom. Oferujemy indywidualny dobór parametrów technicznych i eksploatacyjnych. Cały czas staramy się tworzyć nową, efektowną i skuteczną oprawę świetlną, która rozjaśni każdy projekt.

Wszystkie produkty marki NEXUSobjęte są 5 letnim okresem gwarancji.

Nie ma takiej przestrzeni, której nie potrafimy oświetlić. Z oprawami NEXUS oświetlisz nie tylko budynki przemysłowe (hale, magazyny, obiekty sportowe), biura czy ulice. W naszej ofercie inwestycyjnej znajdziesz także oprawy dedykowane zaprojektowane specjalnie dla piekarni, warsztatów samochodowych i sklepów. Oświetlenie to jednak nie wszystko, liczą się też koszty. O tym aspekcie inwestycji także pamiętamy – dzięki zastosowaniu wysoko wydajnych (do 140 lumenów z wata) opraw oświetleniowych LED jesteśmy w stanie zapewnić znaczne obniżenie rachunków za energię elektryczną. Dzięki temu koszty wymiany lub zakupu oświetlenia ledowego zwracają się w niezwykle krótkim czasie (w zależności od ceny energii elektrycznej i czasu pracy może on wynosić nawet 12 miesięcy). W przeciwieństwie do tradycyjnych technologii oferowane przez nas oprawy LED nie wymagają wymiany często zużywających się źródeł światła. Długa żywotność opraw gwarantuje bezobsługową eksploatację przez wiele lat.


Nasz priorytet to nowoczesność połączona z indywidualizacją oferty. Dzięki nieustannej pracy i rozwojowi marki jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Staramy się być blisko nich. Z tej współpracy czerpiemy naszą wiedzę: na bieżąco analizujemy potrzeby Inwestorów, uwzględniając ich sugestie i opinie dotyczące naszych produktów. Wciąż szukamy nowych rozwiązań, dzięki którym udoskonalamy produkty i wprowadzamy nowe, gwarantując przy tym wysoką jakość ich wykonania. Cały czas jesteśmy obok naszych Klientów, ponieważ proces projektowania, badania i produkcji odbywa się w Polsce. Dzięki temu pracujemy opierając się na realnych potrzebach rynku. Szybciej i trafniej reagujemy na zmieniające się trendy branży oświetleniowej. Stawiając na maksymalną wydajność i niezawodność naszych opraw, do ich produkcji wykorzystujemy podzespoły renomowanych światowych marek. Wszystkie produkty marki NEXUS objęte są pięcioletnim okresem gwarancji.

W CELU ZAPEWNIENIA KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI OFERUJEMY: